Organizuj eventy, które zaskakują

Kompleksowo tworzymy wydarzenia familijne, które zachwycają uczestników.

SPRAWDŻ

Daj się porwać dziecięcej wyobraźni

Prezentujemy spektakle, które bawią, uczą oraz integrują. Porywamy w wir zabawy wszystkie pokolenia.

SPRAWDŻ

Twórz niebanalne kampanie reklamowe

Do promocji usług, produktów i wydarzeń podchodzimy nieszablonowo. Odkrywamy i podbijamy świat branży dziecięcej.

SPRAWDŻ

Tworzymy historie, które bawią, uczą i integrują. Scenariusze przedstawień Teatru familijnego Tandem przeznaczone są dla widzów w każdym wieku. Stawiamy na dobrą zabawę wśród odbiorców wszystkich pokoleń. W komiczny sposób przekazujemy najmłodszym wiedzę,  a najstarszym przypominamy o tym, czego uczyli się przez całe życie.

Wszystkie spektakle są interaktywne. Widzowie włączani są w przebieg przedstawienia oraz nierzadko kierują losami bohaterów.

Aktualny repertuar interaktywnych przedstawień Teatru familijnyego Tandem zawiera przedstawienia rozrywkowe, okolicznościowe, profilaktyczne i edukacyjne.  Każda opowieść kryje w sobie ukryty przekaz i kończy się morałem.

-„Nie wszystko kończy się po zapuszczeniu kurtyny” Jerzy Szaniawski – Dwa Teatry-

 Każdy spektakl teatralny przepełniony jest śpiewem, tańcem i muzyką.

Posiadamy bogate zaplecze scenograficzne i techniczne, co pozwala nam wystawić spektakl zarówno w obiekcie teatralnym, jak i w galerii handlowej lub w plenerze.

Czas trwania spektaklu:  40 minut

Każde przedstawienie zakończone jest 20 minutową animacją dla dzieci i dorosłych prowadzoną przez aktorów Teatru familijnego Tandem.

Aktualny repertuar spektakli

„Kapitan Długonosy i jego losy”

Silny i porywisty wiatr dał się we znaki. Wzburzone fale zajęły cały statek. Załoga Kapitana Długonosego rozbiła się na nieznanym lądzie. Rozbitkowie próbują odnaleźć się na nowym terenie. Zebranie załogi oraz budowa statku to nie lada wyzwanie, gdy w grę wchodzi walka z czasem, którego nie mają.

„Kapitan Długonosy i jego losy” to interaktywny spektakl teatralny dla całych rodzin.

Według prognoz podczas przedstawienia pojawi się olbrzymia fala dobrej zabawy. Synoptycy zapowiadają ogromny sztorm dziecięcych uśmiechów o sile 5000 w dwunastostopniowej skali. Wszyscy uczestnicy proszeni są o zaopatrzenie się w kapoki.

Tematyka: piraci

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: rozrywkowy

„Nowe Szaty Króla Jęczybuły”

Spryt, zwinność i przebiegłość to tylko niektóre umiejętności tkaczy z dalekich stron. Przybywają do Krawcogrodu, królestwa wielkiego, gdzie władzę sprawuje naiwny i zapatrzony w siebie król. Słabość do niecodziennych strojów, wyszukanych kreacji i błyszczących nici to wielka szansa dla oszustów.

Bajkę o samolubnym władcy opowie wszystkim Bajarz – człowiek znany i ceniony w świecie bajek od wielu, wielu lat.

„Nowe szaty Króla Jęczybuły” to interaktywny spektakl teatralny inspirowany powieścią H. Ch. Andersena „Nowe szaty Cesarza”.

Widzowie razem z bohaterami bajki wezmą udział w intrydze, która całkowicie odmieni losy mieszkańców Krawcogrodu. Jedno jest pewne – ubaw po pachy i nici z pięknego stroju!

Tematyka: bajkowa

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: rozrywkowy, profilaktyczny

„Świąteczna Awaria”

Cały oddział jest gotowy. Stoi na baczność już od kilku dni. Renifery najedzone, prezenty spakowane. Mikołaj zrobił ostatni trening cardio w tym sezonie i zrzucił kilka kilogramów z pasa. Wszystko jest dopięte na ostatni czerwony guzik. To miała być kolejna udana świąteczna misja… gdyby nie oni – Elf Florian i Elfica Klementyna. Nowi rekruci nie sprostali zadaniu. Prawidłowe wykonanie wiązadeł w saniach przerosło ich umiejętności. W czasie lotu doszło do olbrzymiej awarii…

Czy z tego wybrną? Czy prezenty zostaną dostarczone na czas? Gdzie podział się Święty Mikołaj?

Przepełniona dużą dawką humoru Świąteczna opowieść o Elfach, które pomimo trudności i niepowodzeń nie poddają się, odnajdują zaginionego Świętego Mikołaja i doprowadzają Wigilijną misję do skutku.

Tematyka: Mikołajkowa

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: okolicznościowy, edukacyjny, rozrywkowy, profilaktyczny

„Na straganie – historia prawdziwa”

Wszyscy mieszkańcy targowiska są w wielkim szoku. Warzywa mają dość takiego traktowania!

Marchewka rozpoczęła wielki bunt, a burak wymyślił najlepszy pomysł na transparent. Szczypior podniósł najcięższego ziemniaka, by ten mógł krzyczeć wniebogłosy. Warzywa i owoce w towarzystwie Straganiary Barbary kwestują „precz ze stereotypami, jesteśmy super warzywami!”.

Jak zakończy się ten strajk? Co, jeśli kapusta nie ma wcale pustej głowy, a Burak w ogóle nie jest “burakiem”? Czy Cebula okaże się najpiękniejszą istotą na świecie?

“Na straganie – historia prawdziwa” to interaktywny spektakl, którego bohaterowie w żartobliwy sposób łamią stereotypy. Widzowie otrzymują potężną dawkę witamin oraz informacji na temat owoców i warzyw. Spektakl promuje ideologię LESS WASTE/ ZERO WASTE* oraz zachęca widzów do zaprzestania marnowania żywności.

Chcemy, by spektakl z hasłem przewodnim „precz ze stereotypami – jesteśmy super warzywami” stał się impulsem do zmiany nawyków. Chcemy ratować naszą planetę i zwiększyć odpowiedzialność małych (i dużych) mieszkańców w dążeniu do polepszeniu kondycji naszego środowiska.

Tematyka: ekologiczna, prozdrowotna

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: edukacyjny, profilaktyczny, rozrywkowy

* LESS WASTE/ ZERO WASTE – mniej śmieci/ zero śmieci.

„Cyfrowy Kapturek – nowa historia”

Znana i lubiana przez wszystkie dzieci historia w niecodziennym wydaniu.

Bajkę opowie widzom Bajarz – człowiek o dziecięcej wyobraźni, która nie ma granic, zahamowań, ani strachu. Przeniesie dzieci w zaczarowany świat baśni, której jeszcze nie znają… a może znają? To się okaże!

“Cyfrowy Kapturek – historia, której jeszcze nie znacie” to opowieść bazująca na popularnej powieści Charles’a Perraulta “Czerwony Kapturek”.

W niebanalnej odsłonie przygody dziewczynki nabiorą innego toku, niż spodziewają się tego odbiorcy. W przedstawieniu wykorzystane zostaną nowe technologie oraz zagrożenia z nimi związane.

Interaktywny spektakl przedstawi dzieciom alternatywy gier komputerowych, urządzenia GPS, a nawet smartphona! Nie zabraknie śpiewu, tańca i żartów z najwyższej półki.

Spektakl przedstawiony jest w formie improwizacyjnej. Widzowie decydują o przebiegu akcji i losach bohaterów.

Tematyka: bajkowa

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: edukacyjny, rozrywkowy, profilaktyczny

„Detektyw Lupa na tropie ABECADŁA”

Kawa zaparzona, lupa umyta, kapelusz poprawiony. To miał być kolejny spokojny dzień w biurze detektywistycznym Pana Lupy. Aż do teraz, kiedy jego biuro odwiedziła Pani Elżunia, znana na całym świecie z nienagannej dykcji, znajomości wszystkich pułapek językowych oraz mistrzowskiego pióra. Powierzyła mu bardzo trudne zadanie. Trzeba schwytać złodziejaszka, który ukradł wszystkie literki z alfabetu!

“Detektyw Lupa na tropie ABECADŁA” to interaktywny, edukacyjny i autorski spektakl, w którym główny bohater z pomocą dzieci odnajdzie wszystkie zagubione literki oraz stawi czoła najtrudniejszym łamańcom językowym.

Tematyka: edukacyjna

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: edukacyjny, rozrywkowy

„Zamieszanie w lodowej krainie”

Ścieżki z białego pyłu unoszące się z każdym jego krokiem, śnieg mieniący się we wszystkich kolorach tęczy, a to wszystko w zaczarowanym świecie zimy i lodowych baniek. Śnieżną historię opowie widzom Bajarz, który w lodowej krainie przeżył szalone przygody.

„Zamieszanie w lodowej krainie” to wyjątkowa opowieść o chłopcu, który do zimowego świata trafił całkiem przypadkiem, jednak osoby, które tam spotkał odmieniły jego życie na zawsze.

Królowa Lodu i Rycerz Sopel to rodowici mieszkańcy zimowej krainy, którzy w zabawny, a zarazem edukacyjny sposób przedstawią widzom ciekawostki o biegunie północnym i jego mieszkańcach, zjawiskach pogodowych w różnych zakątkach świata oraz pokażą wartości takie jak przyjaźń i wzajemna pomoc.

Historia przepełniona śpiewem, tańcem oraz bańkowymi sztuczkami z najwyższej półki.

-Istnieje możliwość wplątania Świętego Mikołaja w przygody bohaterów.

Tematyka: zimowa, mikołajkowa

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: edukacyjny, rozrywkowy, profilaktyczny, okolicznościowy

„Francja Elegancja”

To pierwsza podróż liniami lotniczymi TANDEM Airlines. Pilot Dodo wypolerował już swój samolot Bolek 767 Jumbo Jet i czeka na swoją załogę, by wyruszyć w podróż do słonecznej Francji. To miało być zwyczajne spotkanie przy filiżance herbaty z jego przyjaciółką Coco. Pilot Dodo, jak zawsze został wplątany ”jak ciasto w croissant” w sam środek problemu. Francuski Gang Bagieta ukradł wieżę Eiffla i ukrywa się przed Paryską Policją. Turyści rozpaczają, cały urok Paryża stracił sens…

Czy Pilot Dodo wraz ze swoją załogą rozbije Gang Bagiety? Jak złodzieje zdołali ukraść i ukryć wieżę Eiffla? Czy pilot bezpiecznie wyląduje na nieznanym lądzie?

“Francja elegancja” to interaktywny spektakl, w którym Pilot Dodo wraz z dziećmi poznają najskrytsze zakamarki i zwyczaje Francji.

Niesamowite zwroty akcji i duża dawka humoru gwarantowane.

Spektakl realizowany w ramach cyklu wycieczek teatralnych „Tandem Airlines – podróże dookoła świata”.

Tematyka: podróżnicza

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: edukacyjny, rozrywkowy

„Wielki Kanion – wielkie kłopoty”

Temperatura sięga kresu termometrów, kukurydza na polu zamienia się w morze popcornu – to tylko niektóre z uroków dzikiego zachodu. W westernowym miasteczku Los Mustangos, nieopodal Wisconsin swoją zmianę pełni Szeryf Bizon – przystojny, odważny, z najpiękniejszym wąsem. Jego andaluzyjski koń Błyskawica gotów jest na kolejny pościg za złoczyńcami z zachodniego Meksyku. Wiadomość o powrocie łachmyty Kaktusa wprawia go w osłupienie. Jako pomocnika wynajął Pilota Dodo, który bardzo dobrze zna tamtejsze tereny. “Wielki kanion – wielkie kłopoty” to interaktywny spektakl, odwołujący się do historii oraz tradycji Kowbojów i Indian. Słoneczny klimat dzikiego zachodu, prawdziwie westernowa muzyka i odważny Szeryf Bizon zagwarantują wszystkim odbiorcom niezapomnianą przygodę i krótkotrwałe bóle brzucha wywołane…. śmiechem!

Spektakl realizowany w ramach cyklu wycieczek teatralnych „Tandem Airlines – podróże dookoła świata”.

Tematyka: podróżnicza

Czas trwania: 40 minut + 20 minut animacji

Rodzaj spektaklu: edukacyjny, rozrywkowy

Galeria

"Z ogromną przyjemnością rekomenduję Tandem Group. Współpraca z takim zespołem jest dla nas wyjątkowa – możemy śmiało powiedzieć, że stwierdzenie „niemożliwe nie istnieje” w stu procentach odnosi się do całokształtu pracy Tandemu."

Pani Natalia

Co o nas mówią?

Pani Magda

"Profesjonalizm, perfekcjonizm, doświadczenie, umiejętność odnalezienia się w każdej (nawet stresowej) sytuacji – to z jednej strony, a z drugiej: wariackie pomysły, kreatywność, głowy pełne marzeń i zabaw.
"

Pani Izabela

"Chcielibyśmy polecić firmę Tandem Group każdemu organizatorowi wydarzeń, któremu zależy na sprawnej, merytorycznej i wyrazistej obsłudze eventu."