Organizuj eventy, które zaskakują

Kompleksowo tworzymy wydarzenia familijne, które zachwycają uczestników.

SPRAWDŻ

Daj się porwać dziecięcej wyobraźni

Prezentujemy spektakle, które bawią, uczą oraz integrują. Porywamy w wir zabawy wszystkie pokolenia.

SPRAWDŻ

Twórz niebanalne kampanie reklamowe

Do promocji usług, produktów i wydarzeń podchodzimy nieszablonowo. Odkrywamy i podbijamy świat branży dziecięcej.

SPRAWDŻ

Kompleksowo organizujemy wydarzenia o charakterze familijnym.

Wspieramy klientów biznesowych w kreowaniu pozytywnego wizerunku firm wśród klientów, pracowników oraz partnerów. Współpracujemy m.in. z  obiektami handlowymi, korporacjami, instytucjami kultury oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwami, które swoje działania marketingowe kierują do rodzin z dziećmi.

Tworzymy eventy, po to by zapewnić pozytywną i trwałą relację pomiędzy firmą, a jej otoczeniem.  Poprzez organizację wydarzeń o charakterze familijnym zwiększamy emocjonalne zaangażowanie uczestników w działania przedsiębiorstwa, a co za tym idzie wzmacniamy świadomość marki oraz dostarczamy potencjalnym klientom informacji o usługach lub produktach oferowanych przez firmę.

Do korzystania z oferowanych przez nas atrakcji i animacji zapraszamy wszystkich uczestników imprezy.

-Kojarzysz gigantyczne kolejki do atrakcji dla dzieci podczas eventów? Dzieci znudzone przebierają nogami w oczekiwaniu na chwilę zabawy, a dorośli z nosem w telefonach, myślami są w miejscu oddalonym o lata świetlne od tego, w którym aktualnie się znajdują? NIE Z NAMI TE NUMERY! W zabawy i animacje angażujemy całe rodziny. Nikt nie przebiera z nudów nogami, nikt nie układa pasjansa w telefonie. Działamy kompleksowo. Integrujemy pokolenia. Tworzymy wspomnienia.-

Kreujemy eventy na wielu płaszczyznach. Kompleksowo organizujemy akcje prosprzedażowe, pikniki firmowe, imprezy okolicznościowe (Mikołajki, Dzień Dziecka, zakończenie wakacji, karnawał) i tematyczne. Zapewniamy obsługę techniczną, logistyczną, sceniczną oraz marketingową wydarzenia. Działamy od A do Z.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a dzięki stałej współpracy z Teatrem familijnym Tandem, obsługa wydarzeń jest na najwyższym poziomie. Do dyspozycji klientów mamy aktorów, scenarzystów, reżyserów oraz scenografów, którzy dbają o jak najlepsze odzwierciedlenie tematu przewodniego akcji promocyjnej lub wydarzenia.

Działamy nieszablonowo i idziemy z duchem czasu. Lubimy zaskakiwać.

Event marketing

Wiemy, jak ważne jest dbanie o pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych. Kreujemy eventy dla przedsiębiorstw i instytucji związanych z branżą dziecięcą oraz obiektów handlowych i firm, które dbają o dobre relacje nie tylko z klientami i pracownikami, ale również ich dziećmi.

Wykorzystujemy event marketing do osiągania konkretnych celów jakie zakłada marka. Może to być zarówno zwiększenie sprzedaży usług lub produktów, integracja pracowników przedsiębiorstwa, nawiązanie emocjonalnej więzi z klientem, ale również zaprezentowanie firmy od „ludzkiej strony”.

Akcje prosprzedażowe

Akcje i eventy o charakterze prosprzedażowym to jedne z najlepszych narzędzi do zwiększenia sprzedaży produktów i usług branży dziecięcej (i nie tylko).

Jako akcje prosprzedażowe rozumiemy wszystkie działania, mające na celu zaangażować klientów w proces sprzedażowy, którego zwieńczeniem jest otrzymanie przez klienta rabatu, nagrody lub upominku.

Obsługa techniczna

Odpowiednie nagłośnienie, oprawa graficzna oraz oświetlenie to elementy, które dopinają wydarzenie „na ostatni guzik”.

Kompleksowo organizujemy eventy dla dzieci i całych rodzin. Posiadamy bogate zaplecze techniczne oraz solidny zespół, do którego należą dźwiękowcy, scenografowie, fotografowie i co najważniejsze „złote rączki”, którzy nawet pod presją czasu potrafią znaleźć rozwiązanie największego problemu technicznego.

Relacje z wydarzeń

Fotograf i kamerzysta to osoby, które na stałe zagościły w naszym zespole. Zarówno podczas eventów o charakterze prosprzedażowym, jak i podczas wydarzeń rozrywkowych ważne jest, aby pojawił się specjalista z kamerą i aparatem.

Odpowiednio wykonane relacje z wydarzeń są nie tylko doskonałą pamiątką, ale również świetnym narzędziem marketingowym.

Artyści sceniczni

Współpracujemy z wieloma artystami scenicznymi. W naszym zespole są zarówno aktorzy tworzący autorskie spektakle teatralne, jak i wokaliści prezentujący familijne koncerty muzyczne.

W swojej ofercie mamy widowiska takie jak: teatr baniek , pokazy iluzji, gry familijne oraz indywidualnie przygotowane programy sceniczne.

 

Facepainting

Malujemy dzieciom twarze, dorosłym tworzymy charakteryzacje. W naszym zespole bodypaintingiem zajmują się profesjonalne charakteryzatorki pracujące na atestowanych materiałach najwyższej jakości.

Oferujemy zarówno malowanie buziek dzieciom podczas pikników i wydarzeń, jak i makijaż okolicznościowy podczas eventów i akcji promocyjnych.

Artyści balonowi

Balonowe kreacje to już nie tylko balonowy pies, czy kwiat. Współpracujemy z artystami balonowymi, którzy tworzą imponujące figury i postacie balonowe.

Oferujemy wyjątkową scenografię stworzoną z balonów, niebanalne balonowe postacie, warsztaty balonowe oraz spotkania z ponadprzeciętnymi artystami balonowymi.

Strefy dziecka

Strefa dziecka (lub jak kto woli „kącik animacyjny”) powinna być częścią każdego eventu skierowanego dla dorosłych, o ile uczestnikami mogą być rodzice lub opiekunowie dzieci. Targi, konferencje, szkolenia to wydarzenia, podczas których dzieci mogą nieźle się wynudzić.

Kompleksowo organizujemy strefy dziecka, czyli przestrzenie pełne kolorów, animacji dla dzieci, warsztatów plastycznych i gier edukacyjnych.

Warsztaty tematyczne

Warsztaty to aktywności, które angażują każdego uczestnika wydarzenia. Organizujemy warsztaty plastyczne, okolicznościowe, manualne i ruchowe. Tworzymy strefy warsztatów kuglarskich i teatralnych. Wykwalifikowana kadra instruktorska podczas różnorodnych warsztatów prowadzi uczestników eventu w proces tworzenia od A do Z.

Oferujemy m.in.: warsztaty tworzenia pacynek dla najmłodszych, warsztaty  kosmetyków ZERO – WASTE dla dorosłych oraz cały wachlarz propozycji warsztatowych indywidualnie dobranych pod kątem organizacji eventu lub akcji prosprzedażowej.

Galeria

"Z ogromną przyjemnością rekomenduję Tandem Group. Współpraca z takim zespołem jest dla nas wyjątkowa – możemy śmiało powiedzieć, że stwierdzenie „niemożliwe nie istnieje” w stu procentach odnosi się do całokształtu pracy Tandemu."

Pani Natalia

Co o nas mówią?

Pani Magda

"Profesjonalizm, perfekcjonizm, doświadczenie, umiejętność odnalezienia się w każdej (nawet stresowej) sytuacji – to z jednej strony, a z drugiej: wariackie pomysły, kreatywność, głowy pełne marzeń i zabaw.
"

Pani Izabela

"Chcielibyśmy polecić firmę Tandem Group każdemu organizatorowi wydarzeń, któremu zależy na sprawnej, merytorycznej i wyrazistej obsłudze eventu."