Organizuj eventy, które zaskakują

Kompleksowo tworzymy wydarzenia familijne, które zachwycają uczestników.

SPRAWDŻ

Daj się porwać dziecięcej wyobraźni

Prezentujemy spektakle, które bawią, uczą oraz integrują. Porywamy w wir zabawy wszystkie pokolenia.

SPRAWDŻ

Twórz niebanalne kampanie reklamowe

Do promocji usług, produktów i wydarzeń podchodzimy nieszablonowo. Odkrywamy i podbijamy świat branży dziecięcej.

SPRAWDŻ

Kreujemy indywidualne działania marketingowe dla firm związanych z branżą dziecięcą.

Do promocji usług i produktów wykorzystujemy wiele narzędzi, w tym event marketing. Branża parentingowa to nie tylko sklepy z zabawkami i ubrankami dla dzieci. To również firmy związane ze światem animacji dla dzieci, przedszkola, kluby malucha i wiele innych miejsc i przedsiębiorstw skierowanych dla rodzin z dziećmi. Dzięki parenting marketingowi budujemy nie tylko wizerunek marki, ale również sprzedaż i zasięgi.

Współpracujemy z blogerami parentingowymi, tworzymy treści i relacje w social mediach.

Angażujemy odbiorców, nawiązujemy współprace, tworzymy dialogi.

Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa, których grupą docelową są rodziny z dziećmi.

W czym możemy Ci pomóc?

Event marketing

Wiemy, jak ważne jest dbanie o pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych. Kreujemy eventy dla przedsiębiorstw i instytucji związanych z branżą dziecięcą oraz obiektów handlowych i firm, które dbają o dobre relacje nie tylko z klientami i pracownikami, ale również ich dziećmi.

Wydarzenia o charakterze familijnym znacząco ocieplają wizerunek oraz zwiększają emocjonalną więź na płaszczyznach klient – firma  oraz pracownik – firma.

Podczas eventów firmowych (niezależnie od tego czy jest to piknik, akcja prosprzedażowa czy też impreza okolicznościowa) przedstawiciele marki mają możliwość do bezpośredniego kontaktu z klientem. Podczas takiego spotkania możemy nawiązać nowe relacje biznesowe, a podczas cyklicznych spotkań w czasie eventów budować lojalną społeczność wokół oferowanych usług lub produktów.

Event marketing to doskonałe narzędzie do promocji i reklamy firmy. Branża dziecięca nie ma przed nami tajemnic, dlatego chętnie organizujemy wydarzenia na tej płaszczyźnie. Współpracujemy z obiektami handlowymi, producentami i dystrybutorami zabawek, ubrań oraz innych produktów z branży dziecięcej. Wspieramy wydarzenia i akcje społeczne skierowane i dotyczące najmłodszych.

Wykorzystujemy event marketing do osiągania konkretnych celów jakie zakłada marka. Może to być zarówno zwiększenie sprzedaży usług lub produktów, integracja pracowników przedsiębiorstwa, nawiązanie emocjonalnej więzi z klientem, ale również zaprezentowanie firmy od „ludzkiej strony”.

Pomagamy. Wspieramy. Inspirujemy.

Akcje prosprzedażowe

Akcje i eventy o charakterze prosprzedażowym to jedne z najlepszych narzędzi do zwiększenia sprzedaży produktów i usług branży dziecięcej (i nie tylko).

Jako akcje prosprzedażowe rozumiemy wszystkie działania, mające na celu zaangażować klientów w proces sprzedażowy, którego zwieńczeniem jest otrzymanie przez klienta rabatu, nagrody lub upominku.

Przykład ciekawej akcji prosprzedażowej w sklepie oferującym produkty skierowane do rodzin z dziećmi: W okresie Mikołajkowym na terenie obiektu zostało ukrytych 10 pluszowych elfów przygotowanych specjalnie na potrzeby promocji. Każdy klient, który okaże paragon na kwotę 200zł oraz odnajdzie wszystkie elfy, wykona im zdjęcia i okaże je na stanowisku promocyjnym upoważniony jest do odbioru pluszowego Elfa, którego może zabrać do domu.

Akcje prosprzedażowe organizowane są nie tylko w formie eventów, ale również w postaci konkursów w social mediach.

Staranie przygotowany scenariusz akcji, odpowiednia oprawa graficzna, przygotowanie wydarzenia od strony merytorycznej, graficznej oraz również prawnej jest gwarancją sukcesu marki oraz aktualnych promocji jakie oferuje.

W akcje prosprzedażowe nierzadko angażujemy aktorów i animatorów, którzy wcielają się w najróżniejsze role. Wydarzenia o tej specyfice często organizowane są w ramach eventów okolicznościowych takich jak min.: mikołajki, black friday, dzień dziecka, powrót do szkoły, walentynki.

Tworzymy. Pomagamy. Kreujemy.

Dodatkowo wspieramy w:

  • prowadzenie kanałów social media
  • doradztwo
  • współpraca z influencerami
  • obsługa targów i stanowisk promocyjnych
  • kampanie reklamowe

Galeria

"Z ogromną przyjemnością rekomenduję Tandem Group. Współpraca z takim zespołem jest dla nas wyjątkowa – możemy śmiało powiedzieć, że stwierdzenie „niemożliwe nie istnieje” w stu procentach odnosi się do całokształtu pracy Tandemu."

Pani Natalia

Co o nas mówią?

Pani Magda

"Profesjonalizm, perfekcjonizm, doświadczenie, umiejętność odnalezienia się w każdej (nawet stresowej) sytuacji – to z jednej strony, a z drugiej: wariackie pomysły, kreatywność, głowy pełne marzeń i zabaw.
"

Pani Izabela

"Chcielibyśmy polecić firmę Tandem Group każdemu organizatorowi wydarzeń, któremu zależy na sprawnej, merytorycznej i wyrazistej obsłudze eventu."