Organizuj eventy, które zaskakują

Kompleksowo tworzymy wydarzenia familijne, które zachwycają uczestników.

SPRAWDŻ

Daj się porwać dziecięcej wyobraźni

Prezentujemy spektakle, które bawią, uczą oraz integrują. Porywamy w wir zabawy wszystkie pokolenia.

SPRAWDŻ

Twórz niebanalne kampanie reklamowe

Do promocji usług, produktów i wydarzeń podchodzimy nieszablonowo. Odkrywamy i podbijamy świat branży dziecięcej.

SPRAWDŻ
Animator idealny – kto to taki i dlaczego nie istnieje?

Animator idealny – kto to taki i dlaczego nie istnieje?

Czy animatorem może być każdy? Czy wystarczy odbyć szkolenie, dostać certyfikat i z dumą komunikować „jestem animatorem”? Niekoniecznie. Zatrudniając animatora warto sprawdzić, z którą kategorią mamy do czynienia. Często korzystając z usług agencji animacyjnej lub eventowej możecie spotkać osoby, które oprócz nazwy „animator” na koszulce, nie mają z animacją dla dzieci nic wspólnego.

Event familijny, który nie tylko bawi – Uniwersytet Dobrej Zabawy

Event familijny, który nie tylko bawi – Uniwersytet Dobrej Zabawy

Spotkania z bohaterami popularnych bajek, szaleństwo i skoki na dmuchańcach, malowanie twarzy, pokazy iluzji, warsztaty plastyczne oraz modelowanie postaci z balonów – to zdecydowanie najpopularniejsze atrakcje dla dzieci podczas eventów. Każdy maluch z wypiekami na twarzy pędzi w kierunku strefy dziecka, gdy dowie się o przygotowanych animacjach dla dzieci i zabawach. Niewątpliwie powyższe atrakcje cieszą dzieci, ale czy nadal zadawalają rodziców?

Galeria

"Z ogromną przyjemnością rekomenduję Tandem Group. Współpraca z takim zespołem jest dla nas wyjątkowa – możemy śmiało powiedzieć, że stwierdzenie „niemożliwe nie istnieje” w stu procentach odnosi się do całokształtu pracy Tandemu."

Pani Natalia

Co o nas mówią?

Pani Magda

"Profesjonalizm, perfekcjonizm, doświadczenie, umiejętność odnalezienia się w każdej (nawet stresowej) sytuacji – to z jednej strony, a z drugiej: wariackie pomysły, kreatywność, głowy pełne marzeń i zabaw.
"

Pani Izabela

"Chcielibyśmy polecić firmę Tandem Group każdemu organizatorowi wydarzeń, któremu zależy na sprawnej, merytorycznej i wyrazistej obsłudze eventu."